3 BHK Apartment In Awho Vijay Vihar. For Sale In Wagholi
AWHO Vijay Vihar. Tower A, AWHO Vijay Vihar. AWHO Vijay Vihar More Wasti Rd Pune, Maharashtra 411047 India
Not under loan₹
₹1.25 Crores
₹8,929 per sq.ft.
₹71,643/Month
Estimated EMI
1,400 sqft
Builtup
1/23Don't Know