2 BHK House For Sale In Shivraj Chowk Road
Independent House, opposite shinde driving school
Not under loan₹
₹21 Lacs
₹3,818 per sq.ft.
₹12,036/Month
Estimated EMI
550 sqft
Builtup
1/5West
Facing
2 BHK
Apartment Type
3
Bathrooms
None
Parking