1 RK Apartment In Sai Aangan For Sale In Dhansar
Sai Aangan Taloja - Mumbra Road Dhansar
Not under loan₹
₹22 Lacs
₹4,944 per sq.ft.
₹12,609/Month
Estimated EMI
445 sqft
Builtup
1/4North-East
Facing
1 RK
Apartment Type
1
Bathrooms
Bike and Car
Parking