2 BHK Apartment In Sainath Yashwant Smruti For Sale In Bhandup West
Sainath Yashwant Smruti Bhandup West, Bhandup, Mumbai, Maharashtra 400078
Not under loan₹
₹1.25 Crores
₹20,559 per sq.ft.
₹71,643/Month
Estimated EMI
608 sqft
Builtup
1/4West
Bathrooms
None
Parking