4+ BHK House For Sale In Swarn Nagari
Independent House, C Block, Near G.D. Goenka Public School
Not under loan₹
₹6.5 Crores
₹10,833 per sq.ft.
₹3.73 Lacs/Month
Estimated EMI
6,000 sqft
Builtup
1/11North-East
Facing
4+ BHK
Apartment Type
11
Bathrooms
Bike and Car
Parking