1 RK Flat For Sale In Kalwa
Standalone Building, Manisha Nagar, near Sai Krupa General Store
Not under loan₹
₹35.5 Lacs
₹12,679 per sq.ft.
₹20,346/Month
Estimated EMI
280 sqft
Builtup
1/10East
Facing
1 RK
Apartment Type
1
Bathrooms
Bike
Parking