Co-Working space in Sector 62, Noida for Rent
Noida 62, I Thum Sector 62 Noida
₹ 17,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹17,000
Deposit (Non-Negotiable)
1,400 sqft₹12.14 per Sq.Ft.
Builtup
1/3Co-Working
Property Type
None
Parking
Fully Furnished
Furnishing
Immediately
Available From