Co-Working space in Lane Number 2, Noida for Rent
A 260 Sector 69 Noida Trsnsport Nagar, Transport Nagar
₹ 12,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹12,000
Deposit (Non-Negotiable)
120 sqft₹100.00 per Sq.Ft.
Builtup
1/9Co-Working
Property Type
Public
Parking
Semi Furnished
Furnishing
Immediately
Available From