Office Space in Gurgaon, Gurgaon for Rent
huda market sector 15 part 2, Mother Dairy
₹ 35,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹90,000
Deposit (Negotiable)
486 sqft₹72.02 per Sq.Ft.
Builtup
1/13Office Space
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
24-May-2026
Available From