Godown/Warehouse in Sector 8, Gurgaon for Rent
F28C+MGC, Old Railway Rd, Manohar Nagar, Sector 8, Gurugram, Haryana 122001, Bank of India
₹ 50,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹1 Lac
Deposit (Non-Negotiable)
12,000 sqft₹4.17 per Sq.Ft.