Industrial Shed in Sector 12, Gurgaon for Rent
jajar bahsdurpur , jajar bahsdurpur
₹ 75,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹2.25 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
11,160 sqft₹6.72 per Sq.Ft.
Builtup
1/4Industrial Shed
Property Type
Reserved
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From