Shop in Sector 6, Gurgaon for Rent
Union Bank Of India, Gurugram Main Branch, Union Bank Of India
₹ 15,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹15,000
Deposit (Non-Negotiable)
356 sqft₹42.13 per Sq.Ft.