Godown/Warehouse in 1a, Darbaripur Rd, Sector 69, Gurugram, Haryana 122101, India, Gurgaon for Rent
Darbari Pur Road, Badi Mata Mandir & Jhord (Tlaab), Darbaripur road
₹ 70,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹1.4 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
3,000 sqft₹23.33 per Sq.Ft.
Builtup
1/5Godown/Warehouse
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From