Shop in Elan Epic Sec 70 Gurgaon, Gurgaon for Rent
Sector 70 , Southern Peripheral Rd,,
₹ 1.85 Lacs +
₹ 28,000Maintenance
Rent (Negotiable)
₹6 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
1,543 sqft₹120.00 per Sq.Ft.
Builtup
1/16Shop
Property Type
Public And Reserved
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From