Godown/Warehouse in Sector 66, Gurgaon for Rent
Badshahpur, Maruti Suzuki Service (Swastik Motocorp)
₹ 3 Lacs
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹6 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
4,500 sqft₹66.67 per Sq.Ft.