Godown/Warehouse in Sector 54, Gurgaon for Rent
Saraswati Kunj DLF GOLF COURSE road plot no 15 , Vatika Tower near
₹ 55,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹1.1 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
3,000 sqft₹18.33 per Sq.Ft.
Builtup
1/7Godown/Warehouse
Property Type
Reserved
Parking
Semi Furnished
Furnishing
Immediately
Available From