Godown/Warehouse in Sector 100, Noida for Rent
?????? ?????, ??????? ???????, ???? ????, Sector 100, Noida, Uttar Pradesh 201304, Woda Mahadev
₹ 5 Lacs
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹5 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
6,675 sqft₹74.91 per Sq.Ft.