Office in Cit Nagar, Chennai for Rent
3rd Cross St,, Near Alpha Matriculation Higher Secondary School
₹ 18,000 +
₹ 600Maintenance
Rent (Negotiable)
₹1.25 Lacs
Deposit (Negotiable)
950 sqft₹18.95 per Sq.Ft.