Industrial Shed in Sector 37, Gurgaon for Rent
Sector 37, 543-P, Sector 37A, Gurugram, Gurugram Division Delhi, Priti Medical Store
₹ 20,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹20,000
Deposit (Negotiable)
1,020 sqft₹19.61 per Sq.Ft.
Builtup
1/13Industrial Shed
Property Type
Reserved
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From