Co-Working space in Kundrathur, Chennai for Rent
Pallavaram - Kundrathur Road, apoorva sweets
₹ 7,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹1.5 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
666 sqft₹10.51 per Sq.Ft.