Office Space in Thandalam, Chennai for Rent
Kundrathur Main Road, MADHA MEDICAL COLLEGE
₹ 49,500 +
₹ 1,000Maintenance
Rent (Negotiable)
₹4 Lacs
Deposit (Negotiable)
1,300 sqft₹38.08 per Sq.Ft.
Builtup
1/7Office Space
Property Type
Public And Reserved
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From