Shop in Dombivli East, Mumbai for Rent
Usarghar, Diva, Smoky Chicken
₹ 18,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹1 Lac
Deposit (Non-Negotiable)
330 sqft₹54.55 per Sq.Ft.
Builtup
1/2Shop
Property Type
None
Parking
Semi Furnished
Furnishing
Immediately
Available From