Shop in Sector 85, Faridabad for Rent
BPTP Parklands 7, Sector 85, Green Avenue
₹ 20,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹1.2 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
175 sqft₹114.29 per Sq.Ft.
Builtup

Shop
Property Type
Public And Reserved
Parking
Unfurnished
Furnishing
30-Jun-2026
Available From