Shop in Faridabad, Faridabad for Rent
sector 79, Near Zudio
₹ 55,000 +
₹ 3,000Maintenance
Rent (Negotiable)
₹55,000
Deposit (Non-Negotiable)
492 sqft₹111.79 per Sq.Ft.
Builtup
1/4Shop
Property Type
Public And Reserved
Parking
Semi Furnished
Furnishing
22-May-2026
Available From