Shop in Poonamallee, Chennai for Rent
kandhasamy nagar , Dance school
₹ 3,500 +
₹ 250Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹25,000
Deposit (Non-Negotiable)
120 sqft₹29.17 per Sq.Ft.
Builtup
1/5Shop
Property Type
Reserved
Parking
Semi Furnished
Furnishing
Immediately
Available From