2 BHK Apartment In Sipani Royal Heritage For Sale In Chandapura
Sipani Royal Heritage Chandapura - Anekal Rd, Suryanagar, Iggalur, Marsur, Bengaluru,Karnataka 562106
Under Loan₹
₹67 Lacs
₹6,872 per sq.ft.
₹38,400/Month
Estimated EMI
975 sqft
Builtup
1/10West