Shop in Sector 73, Gurgaon for Rent
Southern Peripheral Rd, KUMAR AUTOMOBILES
₹ 15,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹30,000
Deposit (Negotiable)
318 sqft₹47.17 per Sq.Ft.
Builtup
1/7Shop
Property Type
Public
Parking
Semi Furnished
Furnishing
Immediately
Available From