Godown/Warehouse in Sector 92, Gurgaon for Rent
manesar, SARE HOMES CLUB
₹ 15,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹15,000
Deposit (Non-Negotiable)
256 sqft₹58.59 per Sq.Ft.
Builtup
1/5Godown/Warehouse
Property Type
Public And Reserved
Parking
Semi Furnished
Furnishing
Immediately
Available From