Godown/Warehouse in Buddha, Greater Noida for Rent
Sector 20,Khodna khurd, Sparsh Global School
₹ 80,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹80,000
Deposit (Non-Negotiable)
16,145 sqft₹4.96 per Sq.Ft.