Office in Deccan Gymkhana, Pune for Rent
Fergusson College Rd,Shivajinagar, Sagar Arcade
₹ 16,500
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹50,000
Deposit (Negotiable)
200 sqft₹82.50 per Sq.Ft.
Builtup
1/5Office
Property Type
Public
Parking
Semi Furnished
Furnishing
Immediately
Available From