Industrial Shed in Plot No. 245, Sector No. 10, Electronic Zone, P.c.n.t.d.a., Sector 10, Sector 17/19, Midc, Bhosari, Pimpri-chinchwad, Maharashtra 411026, India, Pune for Rent
hamdule engineers, near spine city
₹ 2.35 Lacs
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹7 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
5,000 sqft₹47.00 per Sq.Ft.
Builtup
1/7Industrial Shed
Property Type
Reserved
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From