Office Space in Bhosari, Pune for Rent
Gera?s Imperium Gateway, Nashik Phata Metro Station
₹ 28,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹50,000
Deposit (Non-Negotiable)
330 sqft₹84.85 per Sq.Ft.
Builtup
1/5Office Space
Property Type
Reserved
Parking
Unfurnished
Furnishing
27-May-2026
Available From