Industrial Building in Gerugambakkam, Chennai for Rent
Sakthi Avenue,, BR Engineering Plastics Pvt Ltd
₹ 20,000 +
₹ 2,000Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹2.4 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
1,800 sqft₹11.11 per Sq.Ft.
Builtup
1/2Industrial Building
Property Type
None
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From