Industrial Building in Sector 10, Gurgaon for Rent
Gali no 1, Back side of esplinded mall
₹ 28,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹28,000
Deposit (Non-Negotiable)
900 sqft₹31.11 per Sq.Ft.