Shop in Sector 37c, Gurgaon for Rent
Sector 37C Gurgaon, Ninex RMG Residency
₹ 3.75 Lacs
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹7.5 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
3,259 sqft₹115.07 per Sq.Ft.
Builtup
1/7Shop
Property Type
Public And Reserved
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From