Shop in Bakori Road, Pune for Rent
Wagholi Bakori road,
₹ 15,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹30,000
Deposit (Non-Negotiable)
345 sqft₹43.48 per Sq.Ft.
Builtup
1/2Shop
Property Type
Public And Reserved
Parking
Fully Furnished
Furnishing
Immediately
Available From