Shop in Sector 37d, Gurgaon for Rent
SS Eye Care hospital, Pataudi Road, Sector 37B, Sector 37D, Gurugram, Haryana, India, SS Eye Care
₹ 1 Lac
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹1 Lac
Deposit (Non-Negotiable)
120 sqft₹833.33 per Sq.Ft.