Shop in Vashi, Mumbai for Rent
MIDC Industrial Area, Pawne, Gami Industrial Park
₹ 14,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹35,000
Deposit (Non-Negotiable)
250 sqft₹56.00 per Sq.Ft.
Builtup
1/17Shop
Property Type
Public
Parking
Fully Furnished
Furnishing
31-May-2026
Available From