Co-Working space in Turbhe , Mumbai for Rent
TTC Industrial Area,, Gami Industrial Park - By Gami Group
₹ 35,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹2 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
337 sqft₹103.86 per Sq.Ft.
Builtup
1/7Co-Working
Property Type
Reserved
Parking
Unfurnished
Furnishing
31-Jul-2026
Available From