Shop in Kondhwa, Pune for Rent
Shanti Nagar, Kondhwa, Gangadham, Tulja Bhawani Mandir Rd
₹ 35,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹1.05 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
201 sqft₹174.13 per Sq.Ft.