Shop in Vikhroli East, Mumbai for Rent
Kannamwar Nagar I, Lenskart
₹ 90,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹5.4 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
350 sqft₹257.14 per Sq.Ft.
Builtup
1/4Shop
Property Type
Reserved
Parking
Semi Furnished
Furnishing
Immediately
Available From