Shop in Kurla West , Mumbai for Rent
LBS Marg, Phoenix Paragon Plaza
₹ 30,000 +
₹ 6,500Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹1 Lac
Deposit (Non-Negotiable)
256 sqft₹117.19 per Sq.Ft.
Builtup
1/6Shop
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From