3 BHK Apartment In Candeur Landmark For Sale In Gunjur
Candeur Landmark Candeur Landmark
Not under loan₹
₹1.7 Crores
₹10,089 per sq.ft.
₹97,434/Month
Estimated EMI
1,685 sqft
Builtup
1/50East
Facing
3 BHK
Apartment Type
3
Bathrooms
Car
Parking