4 BHK Flat In Trishala Apartment Dadar East For Sale In Dadar
109/10 Dada Saheb Phalke Marg
Under Loan₹
₹6 Crores
₹31,579 per sq.ft.
₹3.44 Lacs/Month
Estimated EMI
1,900 sqft
Builtup
1/19North
Facing
4 BHK
Apartment Type
3
Bathrooms
Bike and Car
Parking