Shop in Kalyan Puri, Delhi for sale
Mayur Vihar Phase-I, Near Police Station Kalyan Puri
₹45 Lacs
₹8,181.82 / sq.ft.
₹33,792/Month
Estimated EMI
550 sqft₹8,182 per Sq.Ft.
Builtup
1/2Shop
Property Type
Public
Parking
Semi Furnished
Furnishing
Immediately
Available From