Office Space in Gowrivakkam, Chennai for Rent
Velachery Main Rd, Central Bank Of India Atm
₹ 1 Lac +
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹5 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
1,700 sqft₹58.82 per Sq.Ft.
Builtup
1/3Office Space
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
27-May-2026
Available From