Office Space in Sector 62, Gurgaon for Rent
Golf Course Extension Road, ICFAI BUSINESS SCHOOL IBS
₹ 55,000 +
₹ 10,000Maintenance
Rent (Negotiable)
₹1.1 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
1,000 sqft₹55.00 per Sq.Ft.
Builtup
1/19Office Space
Property Type
Reserved
Parking
Fully Furnished
Furnishing
21-May-2026
Available From