Office Space in Sector 140, Noida for Rent
Sector 140A, Fairfox EON- Eye Of Noida
₹ 29,000 +
₹ 11,000Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹50,000
Deposit (Non-Negotiable)
523 sqft₹55.45 per Sq.Ft.
Builtup
1/3Office Space
Property Type
Public
Parking
Fully Furnished
Furnishing
31-May-2026
Available From
1.8 km from Noida Sector 137
Explore More Properties