Godown/Warehouse in Perungavur, Chennai for Rent
venkateshwara nagar,Vilangadupakkam, sivan koil
₹ 17,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹1 Lac
Deposit (Non-Negotiable)
1,800 sqft₹9.44 per Sq.Ft.
Builtup
1/6Godown/Warehouse
Property Type
None
Parking
Unfurnished
Furnishing
21-May-2026
Available From