Godown/Warehouse in Sector 63a, Gurgaon for Rent
Aureva Farm - Wedding Farmhouse, Wedding Venue in Gurgaon, Kadarpur Rd
₹ 1 Lac
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹10,000
Deposit (Non-Negotiable)
14,000 sqft₹7.14 per Sq.Ft.